BİLGEUS FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGEUS FORUM

06 06 2009

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sizce......

5 posters
YazarMesaj
ss_ss
Admin

sizce...... Empty
MesajKonu: sizce......   sizce...... I_icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 3:48 pm

elinize bir kagıt verseler askı ve yalnızlıgı anlatan bişi yazın veya cizin deseler siz ne yapardınız
http://bilgeus.benimforum.org
sadoo

sadoo

sizce...... Empty
MesajKonu: Geri: sizce......   sizce...... I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 1:15 pm

bos bırakırdım ikisinide tanımlardım çünkü yalnızlık en iyi o sekilde ifade edilirdi aşk ise soyliycek soz bulamadıgım için cünkü şimdiki aşklar yalan olmus herkes bi amaç için seviomuş gibi ask ask deil artık o eski asklar nerde onlar gibi olsa belki bi seyler cizerdim veya da yazardım
ss_ss
Admin

sizce...... Empty
MesajKonu: Geri: sizce......   sizce...... I_icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 3:36 pm

cok haklısın eski aşklar kalmadı ama ben M S yazardım askın anlamı ve ifadesi bna gore o yalnızlıgada asla bni bırakma yazardım cheers
SeLiN

SeLiN

sizce...... Empty
MesajKonu: Geri: sizce......   sizce...... I_icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 8:26 am

bana gore ikiside bos ikisininde anlamı yok ikisindede kagıdı bos bırakırdım cunku hiç gercek askı yasamadım Sad Sad Sad
korkusuz_ajan

korkusuz_ajan

sizce...... Empty
MesajKonu: Geri: sizce......   sizce...... I_icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 10:32 pm

kimileri icin onu düsünür ken baş arısı kalbini küt küt atması karın arısı kimileri icinde bir ömürdür onu düsündün zaman lardan uyuyamadın günlerden olusur kimlri icinde bi hasret we özlemden olusr
ss_ss
Admin

sizce...... Empty
MesajKonu: Geri: sizce......   sizce...... I_icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 7:30 am

ask işte bu bazıları yorum bile yapamazlar cunku hic bir zaman tatmamıslardır gercek askı hersey 2 kelimede bitiyo sanarlar seni seviyorum sevgi bu değildir soylemek yada soylememek kalbinle hareketlerinle gosterırsin birini sevdigini yada sevmediğini Question Exclamation Rolling Eyes
MuNiSee

sizce...... Empty
MesajKonu: Geri: sizce......   sizce...... I_icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 10:39 am

aska M S yazardm cunku askımızı her zmn o ıfade edıo yalnızlıga ıse bnım onsuz yasayamıyacagımı ve onu hıc bır zaman bırakmayacagımı yazardım

sizce......
1 sayfadaki 1 sayfası