BİLGEUS FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİLGEUS FORUM

06 06 2009

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msn nickleri

+2
sadoo
ss_ss
6 posters
YazarMesaj
ss_ss
Admin

msn nickleri Empty
MesajKonu: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 3:53 pm

SeVmEk ÇaY gİbİ sEvİlMeK şEkEr BiZiM gİBi GaRiPlEr ÇaYı ŞeKeRsİz İçEr.....

sen yoksan yanımda niye yaşayayım bu dünyada

derdime çare baytarım yok dengeme destek tutki durayım

sen aşksan eğer ben yokmuşum meğer

seni sevdim ne oldu sen beni sevdin dünyaya mal oldu

Takıl bana hayatın renklensin ama fazla takılma gökkuşağına dönersin

hayattt beni neden yoruyosunn madem çoq günah oyunu sen bozuyosun

insanı en kolay ağlatan sevgisidir en çuk aldatan çevresidir hayatta hiç bir şeye gerçek anlamda güvenme unutma beyaz gülün bile gölgesi siyahtır

Sєη Giт KяâLıη GєLSiη SHaFuCK

not: eger sizinde paylaşmak istediginiz nickler varsa aşağıda cevap seklinde vere bilirsiniz
http://bilgeus.benimforum.org
sadoo

sadoo

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 10:12 am

bu gitmeler gerçek deil..
acılara çare deil..
kaçamazsın kaderinden..
kaçtıkça arkandan gelir..!!

seN haLa vazqecmemi$seN . ! .

aRTIk seNde vazqeC ßeNdeN !!!!

Geçti iste bombos ömrüm
Tüm isiklari söndürdüm
Senden uzakta kalinca
Bedenimi topraga gömdüm

Gıcık msn nickleri

Umudumu yitirmedim
Sabaha kadar bekledim
Günün ilk isiginda
Geleceginden emindim

Bittiğine hiç şüphe yok!
bi gün gelir herkes kendi yoluna gider,
her şey nasıl başladıysa öyle biter

YaLnızLıımıN ceWaßı Ortada!

eN azındaN dier İnsanLar gibi harcTmıorm Yüreimi . . ßu ysden yanLıs+ Husurluyum. .

gıcık nickler

Bende biLseydim sevmezdim

HakLıydın sevdiğim kimse benim kadar sevemezdi seni
Oynaman Lazımdı benLe değiL mi ?

Öyle özlüorum ki seni.. Öpüşünü.. Ellerin tekrar birleşicek mi ellerimle... Tekrar sölicekmisin benim olduqunu...

Seni melekler gönderdi biliyorum Onlarda acıdılar halime Hani hep düşlerdim bu sevdayı derin sularda senle kaybolmayı! Hoşgeldin gülüm hoş geldin baharım ...

Ve kaybettik birbirimizi
Uçsuz bucaksız gökyüzünde *.*

BİR GN PATLAMIS Bİ VOLKAN OLUCAM AMA SİMDİ SESSİz BİR ÇIĞLIKTAYIM..! içimde btrmeye çlışıorm bn çlştıkca dhada derndn açılıo yara... KaLdiramıyacağim yükLeri aLmadim Hafife ,] Şu aralar avuçlarımın içini gıdıklayıp , Gülmemi sağlayan . Evet ^^ Mutluluk Dediginiz $ey . Yureqim umuLmayan yaraLarLa başedemezken, ßir tatLı aSk qüLüSü özLedi qözLerim, Ve sen hanqi aLemde hanqi düşLerde isen geL, Çünkü qüLüşünü çok özLedim

bunlarda benden
SeLiN

SeLiN

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 3:08 am

paylasım icin tesekkurler
korkusuz_ajan

korkusuz_ajan

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 12:40 pm

paylasım güzel miş tesekkürler
catlak_turkan

catlak_turkan

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 9:40 am

1) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?
2) Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
3) Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
4) İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?
5) Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.
6) Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
7) Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
Cool Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.
catlak_turkan

catlak_turkan

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 9:46 am

NEFES BİLE ALMADAN
SEVİYORUM SENİ
İÇİMDE DOLAŞAN ALKOL QİBİ
SANA QİTQİDE SARHOŞ OLUYORUM
RUHUMU KAYBETMİŞ QİBİ
SADECE SENİN İÇİN YAŞIYOUM
NEFES BİLE ALMADAN
SEVİYORUM SENİ...

-Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

-Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

-Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

-Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

-Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?
catlak_turkan

catlak_turkan

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 9:51 am

ss_ss ve sadoo nun yolladıklarıda güzel sagol ellerinize saglık ....
ss_ss
Admin

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 7:27 am

seninde ellerine saglık Very Happy
http://bilgeus.benimforum.org
sadoo

sadoo

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 10:10 am

saol seninde eline yüregine sağlık seninkilerde güzel
deli rüzgar_45

deli rüzgar_45

msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: msn nickleri   msn nickleri I_icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 1:08 pm

lol! afro seveni hayatıma sokarım sevmeyenın hayatına sokarım buda bendennn

msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası